KUP VUKOVARA 2017

NAJMLAĐI OKIĆENI MEDALJAMA

NA  KUPU VUKOVARA

U  Vukovaru se prošle  subote okupilo 375 mladih karateka iz Makedonije, BiH, Srbije  i Hrvatske koji su nastupili  na tradicionalnom međunarodnom turniru „Kup Vukovara 2017“.

U Vukovaru je nastupilo i petero najmlađih boraca Karate Kluba Samobor koji su se u svoj grad vratili s osvojenih pet odličja.

Najuspješnija je bila Ana Terihaj koja je okrunjena titulom pobjednice u konkurenciji učenica do 40 kg.

Korak do najvišeg postolja bio je sve bolji i bolji Borna Šunjić u konkurenciji učenika do 34 kg koji je osvojio srebrno odličje.

U istoj kategorjiji za broncu se izborio Roko Cirnski.

Brončano odličje još su osvojili učenica Mia Fauković (do 36 kg) te Patrik Jednar u konkurenciji mlađih kadeta do 57 kg.

Ovim turnirom završila je proljetna  natjecateljska sezona, a 26. lipnja put Umaga kreće 18-ero mladih Samoborki i Samoboraca koji će sudjelovati na  10.po redu trening kampu i svjetskom kupu koji će ove godine okupiti preko 2000 mladih sportaša iz do sada prijavljenih 64 zemalja  sa svih kontinenata.