TRIJUMFALNO KROZ ĐURĐEVAC

 

BERBA MEDALJA NA 9. PODRAVINA OPENU

OSVOJENO 28 MEDALJA ( 4 ZLATA;11 SREBRA;13 BRONCI)

U subotu je u Đurđevcu održan 09. Podravina open natjecanje u karateu. Na natjecanju su nastupili i samoborski karatisti i prikazali su odličan karate.  Najmlađim borcima  je to bio zadnji turnir prije Prvenstva Hrvatske koje s održava sljedećeg vikenda u Zagrebu dok je za ostale natjecatelje taj turnir poslužio kao jedan u nizu provjernih trening natjecanja.

Na natjecanju je nastupilo 480 mladih karateka iz 50 klubova iz  Hrvatske, Njemačke, Makedonije, Mađarske, BiH i Bugarske.

Najuspješniji borac u Đurđevcu bio je Dino Šimunec koji je u žestokoj konkurenciji kadeta do 57 kg osvojio zlato,  a najbolji rezultat u katama ostvarila je Lucija Gečević osvojivši zlato u konkureciji juniorki.

Pohvale za svoj nastup zaslužuju svi mladi Samoborci, njih čak 31, koji su dostojno zastupali Karate klub Samobor.

REZULTATI U BORBAMA :

1.mjesto Dino Šimunec – kadeti do 57 kg

2.mjesto Jakov Fember – kadeti do 57 kg

2.mjesto Dario Szel – kadeti do 63 kg

2.mjesto Paula Šogorić – kadetkinje preko 54 kg

2.mjesto Nikol Severec – učenice preko 44 kg

3.mjesto Jurica Runtas – kadeti do 70 kg

3.mjesto Ana Terihaj – učenice do 44 kg

3.mjesto Roko Cirnski – učenici do 34 kg

REZULTATI U KATAMA:

  1. mjesto Fran Jaklenec – ml. učenici B
  2. mjesto Lucija Gečević – juniorke
  3. mjesto učenice ekipno – Mandić, Szel, Blažević
  4. mjesto Melani Đukić – cicibanke
  5. mjesto Patrik Peld – ml. učenici B
  6. mjesto Tia Blažević – učenice B
  7. mjesto Iskra Majsec – ml. kadetkinje
  8. mjesto Iskra Majsec – kadetkinje
  9. mjesto Lucija Gečević – kadetkinje/juniorke open
  10. mjesto učenice ekipno – Bašić, Šunjić, Đukić
  11. mjesto Andrija Vuksanović – cicibani
  12. mjesto Nina Šunjić – ml. učenice
  13. mjesto Magdalena Bašić – ml. učenice B

3.mjesto Roko Vuksanović – učenici

  1. mjesto Luka Lučić – učenici B
  2. mjesto Luka Kos – učenici B
  3. mjesto Simona Szel – učenice B
  4. mjesto Nika Jelen – kadetkinje
  5. mjesto Nika Jelen – juniorke
  6. mjesto ml. kadetkinje ekipno – Mandić, Szel, Blažević