Šunjić, Đukić

CRO CUP 2019.

29.03.2019., Mala Subotica

U subotu je u organizaciji Karate kluba Čakovec održan Cro Cup 2019. Natjecanje je okupilo 742 natjecatelja iz 56klubova i 7 zemalja. Karate klub Samobor osvojio je 8 medalja – 2 zlata, 2 srebra i 4 bronce.

Zlatnu medalju osvojila je naša talentirana katašica Nina Šunjić u kategoriji mlađih učenica. Superiorno je pobijedila u četiri meča čime je najavila svoje sjajne nastupe na nadolazećim natjecanjima.

Fresl Emma

Medaljom istog sjaja okitio se i Ivan Terihaj u kategoriji kadeta -70 kilograma pobjedivši u finalu svog klupskog kolegu Daria Szela.

Srebrno odličje osvojila je sve bolja Emma Fresl u kategoriji cicibanki B dok je u neslužbenoj kategoriji mlađih učenica osvojila brončano odličje.

Brončana odličja osvojili su još Melani Đukić (ml. učenice), Magdalena Šuflaj (juniorke +59),  i Dario Szel (juniori -68).