60723547_2376886509300160_5903531169391050752_n

PODRAVINA OPEN 2019 – KARATE KLUB SAMOBOR PONOVNO NA VRHU

60411635_2376887265966751_6937395746761080832_n

Tjedan dana nakon dominacije na memorijalnom turniru u Zagrebu Karate Klub Samobor nastupio je 18.svibnja na 10.po redu tradicionalnom turniru u Đurđevcu, Podravina open 2019.
Na turniru je nastupilo 321 karateka iz 29 klubova Hrvatske, BiH i Mađarske, a u konačnom poredku Samoborke i Samoborci su zauzeli visoko drugo mjesto u poretku uspješnosti osvojivši 8 zlatnih, 4 srebrne i 5 brončanih medalja.
Nešto više bodova pripalo je domaćinima koji su nastupili u puno brojnijem izdanju od KK Samobor koji je nastupio sa 7 natjecatelja u katama i 4 u borbama.

Najuspješniji je kao i proteklog vikenda bio Dino Šimunec koji je slavio i u kadetskoj (do 70 kg) i u juniorskoj (do 68 kg) konkurenciji. I svi ostali su imali odličan nastup te su na najbolji način branili boje Samobora prezentiravši zavidnu kvalitetu karatea.