64322325_2402656573389820_5552979254406283264_n

KARATE KLUB SAMOBOR NAJUSPJEŠNIJI NA PRVENSTVU ZAGREBAČKE ŽUPANIJE; Osvojeno 25 zlata, 14 srebra, 10 bronci

64575737_2402656623389815_2242184090579107840_n 64322325_2402656573389820_5552979254406283264_n

Karate savez Zagrebačke županije i Karate klub Jastreb iz Jaske su u nedjelju, 16. lipnja organizirali Županijsko prvenstvo u karateu za uzrast od 7 do 18 godina starosti.
Natjecanje se održalo u sportskoj dvorani srednje škole, a okupilo se 203 mladih sportašica i sportaša koji su bili podijeljeni u šest uzrasnih kategorija: cicibani i cicibanke (6-8 godina), mlađi učenici i učenice (8-9 godina), učenici i učenice (10-11 godina), mlađi kadeti i kadetkinje (12-13 godina), kadeti i kadetkinje (14-16 godina), juniori i juniorke (16-18 godina).
I ove godine su najuspješniji na županijskom prvenstvu bili mladi Karate kluba Samobor s osvojenih ukupno 49 medalja (25 zlatnih, 14 srebrnih i 10 brončanih) čime su pokazali širinu kvalitete, kako u katama tako i borbama.
Iako se radi o nižoj razini natjecanja, ono je pokazalo vrlo visoku kvalitetu karate sporta u Zagrebačkoj županiji pa je tako postalo uobičajeno da klubovi iz ove županije visoko kotiraju u hrvatskom karate sportu te participiraju u razdiobi najviših plasmana na svim razinama natjecanja, čak i na europskoj i svjetskoj.

64384602_2402656660056478_6347430504882503680_n

Najuspješniji na županijskom prvenstvu iz redova mladih Karate kluba Samobor bili su Andrija Vuksanović i Iskra Majsec u katama te Dino Šimunec u borbama koji su osvojili po dva zlatna odličja.
ZLATNE MEDALJE :
Andrija Vuksanović 2 x, Jakov Udovčić, Luka Lučić, Mihael Križetić, Roko Vuksanović, Borna Šunjić, Vid Kralj Radulović, Patrik Jednar,Dino Šimunec x 2, Jakov Fember, Nina Šunjić , Iskra Majsec x2, Ana Terihaj, Magdalena Šuflaj, Paula Šogorić, Emma Fresl, Melani Đukić, Nika Jelen, kata ekipa učenice,ml.kadeti i ml.kadetkinje

SREBRNE MEDALJE :
Fran Jaklenec, Ivan Terihaj x 2, Patrik Jednar, Karla Mandić, Nikol Severec, Ana Terihaj, Magdalena Bašić, Simona Szel 2x, Kata ekipa učenici,učenice,ml.kadetkinje2, ml.učenice

BRONČANE MEDALJE:
Patrik Peld, Antonijo Bašić, Roko Cirnski, Dario Szel 2x, Mislav Blažeković, Vid Kralj Radulović, Nikol Severec, Melan Đukić, Albena Čička

64525544_2402657936723017_4284292287929778176_n65183122_2402657273389750_3405871265720827904_n

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *