OSAM MEDALJA NA KUPU MLADOSTI

8 MEDALJA NA 30. KUPU MLADOSTI

U nedjelju je održan 30. jubilarni Kup Mladosti u Ivanić Gradu. Natjecanje je okupilo 558 natjecatelja iz 4 države. U odličnoj organizaciji sve je proteklo u najboljem redu i prema planiranoj satnici što i nije čest slučaj na karate natjecanjima.
Samoborski karatisti su nastupili sa najmlađim snagama i osvojili su 8 medalja. U konkurenciji kata medalje su osvojili: Andrija Vuksanović (cicibani B) 2. mjesto, Melani Đukić (cicibanke B) 2. mjesto, Patrik Peld (ml. učenici B) 3. mjesto, Luka Lučić (učenici B) 3. mjesto, Tia Blažević (učenice B) 3. mjesto. U konkurenciji mladih boraca medalje su osvojili : Borna Šunjić , učenici -38kg  3. mjesto, Ana Terihaj, učenice -44kg 3. mjesto, Jan Henč, ml. kadeti -48kg 3. mjesto.