KRIŽEVCI OPEN 2016

KARATE KLUB SAMOBOR NAJUSPJEŠNIJI U KRIŽEVCIMA

PETNAEST MEDALJA SAMOBORSKIH KARATEKA

Karate klub KTC iz Križevaca četvrti puta za redom bio je  odličan i ljubazan domaćin i organizator međunarodnog turnira „Križevci open-a“ koji je ove godine okupio 382 natjecatelja iz 54 kluba  Hrvatske, Srbije, Mađarske, Slovenije, Slovačke i BiH.

Karate klub Samobor nastupio je u Križevcima s 14 predstavnika u borbama i 5 predstavnika u katama, a u Samobor se vratio sa ukupno osvojenih 15 odličja: 7 zlata, 4 srebra i 4 bronce.

Ovim rezultatima Karate klub Samobor se na ljestvici uspješnosti klubova osvojio prvo mjesto te time ponovio uspjeh iz prošle godine kada je također bio najuspješniji klub na ovom turniru.

Ovog puta posebno treba spomenuti Luciju Gečević koja je slavila u konkurenciji kata kod kadetkinja i juniorki osvojivši 1.mjesto.

Odlična je bila i Paula Šogorić pobijedivši u borbama mlađih kadetkinja, dok se oktilia brončanim odličjem u konkurenciji kadetkinja.

S dvije osvojene medalje još se može  pohvaliti i katašica Nika Jelen, srebrom u konkurenciji kadetkinja i broncom u konkurenciji mlađih kadetkinja.