Mia Fauković

SAMOBORCIMA 7 MEDALJA S KUPA MLADOSTI

Emma

10.02.2019., Ivanić Grad

U nedjelju je održan 31. Kup Mladosti u organizaciji Karate kluba Mladost iz Ivanić Grada. Natjecanje je okupilo 565 natjecatelja iz 61 kluba i 4 države. Karataši Karate kluba Samobor osvojili su 7 medalja – 2 srebra i 5 bronci.

Najuspješnija je bila talentirana EMMA FRESL u kategoriji cicibanki B dok je u borbama isti uspjeh ostvarila MIA FAUKOVIĆ u kategoriji mlađih kadetkinja do 40 kilograma osvojivši srebrnu medalju.

Brončane medalje osvojili su ANDRIJA VUKSANOVIĆ u kategoriji mlađih učenika, SIMONA SZEL u kategoriji učenica, FRAN JAKLENEC u kategoriji učenika, ANA TERIHAJ u kategoriji učenica +44 kilograma i NIKOL SEVEREC u kategoriji mlađih kadetkinja -50 kilograma.

Na korak do odličja ostali su Patrik Peld, Melani Đukić, Nina Šunjić i Vid Kralj Radulović.